טור אורח

עולם הפוך ראיתי

מאת: נאיל זועבי - מחנך, מומחה לערביי ישראל ולאסטרטגיה ערבית בינלאומית

על היפוך היוצרות המוסרי שבהתייצבות העולמית לצד מרצחי חמאס-דאע"ש, ועל הסכנה הגדולה לאנושות שבכך

נאיל זועבי - מחנך, מומחה לערביי ישראל ולאסטרטגיה ערבית בינלאומית
נאיל זועבי - מחנך, מומחה לערביי ישראל ולאסטרטגיה ערבית בינלאומית

איך הפך הקורבן לתוקפן, איך הפך הזכאי לאשם, איך הפך הנרצח , הנטבח, הנשרף, הנאנס, המבותר, הנבזז , הנחטף , החף מפשע לאשם על ידי חלק משמעותי בעולם המציג  מופע של צביעות , עיוות מוסרי, עיוורון מוחלט .

העולם שכח מהר מאוד את מעשה הנבלה הנורא, את טבח השבעה באוקטובר , את ריח הגופות החרוכות, את מעשה האונס הנוראיים בנשים , גברים ובילדות, את ביתור הגופות, את שריפת הבתים, את  הביזה, את החטופים עם כותנות ופיג'מות לגופם ,ללא משקפיים, ללא נעליים, תינוקות, קשישות, צעירות זקנים, חטפו מכל הבא ליד.

230 ימי גיהנום

 

230 ימים בתוך המנהרות, בתוך החושך, בידי הטרוריסטים חמאס-דעאש, 230 ימים והמשפחות החווים התעללות נפשית בהמתנה אל הלא נודע.

אם כן מה קרה שהעולם התהפך, איך ייתכן שהממשלה במדינת ישראל שביקשה להגן על העם, שיצא למלחמה מהמוצדקות ביותר בעולם, להכריע ולחסל את הטרוריסטים, מואשמת ברצח עם, מואשמת בהרעבה, מואשמת בפשעי מלחמה, אין עוד מדינה בעולם שצבאה נוהג באופן שהצבא הישראלי מתנהג בעת מלחמה.

איך מדינות מערביות מפותחות, מראשי הידידות של ישראל פועלות להצר את צעדיה, לבלום את צבאה, המעניקים חבלי הצלה למשטר הטרור, לחמאס- דעאש, איך מדינות אלה מבקשות להעניק מתנה על טס של זהב לרוצחים, לטובחים, לטרוריסטים , מתנה בלתי מתקבלת על הדעת, מדינה .

השכל אינו תופס, ביצעת את הפשעים הנוראיים, האכזריים שאי אפשר להעלות על הדעת ובתמורה אתה מקבל חיבוק ומעטפת תמיכה ממדינות נאורות בעולם, עולם הפוך ראיתי.

הטרור משתלם

 

מה חושבים "השכנים" סביבנו? מה מתכננים מבקשי השמדת המדינה שלנו? 

התשובה ברורה:  הטרור משתלם, הנה, רצחו , שרפו, טבחו, אנסו וחטפו ומקבלים מתנה , מדינת טרור שתמשיך כהבטחתם, לבצע , שמיני באוקטובר, תשיעי באוקטובר, בעשרה באוקטובר,

איך השתבשה דעתם של מנהיגים בעולם, אותם מנהיגים שבביתם, במדינתם, האנטישמיות ושנאת היהודים, כולל מתקפות על יהודים ואוניברסיטאות שנכבשו על ידי רדיקלים – פרוגרסיביים, בשיאה.

גרוע יותר משנות השלושים של המאה הקודמת

 

תחושתי היא כי המציאות המעוותת והאנטי מוסרית חמורה יותר ממה שהתרחש  אז, בשנות השלושים במאה הקודמת: העולם חזה בזוועות הטרוריסטים, העולם שמע את זעקות הנשרפים, העולם ראה את פרצופי החטופים, העולם הריח את ריח הכבשנים החדשים והעולם לא שתק כמו אז, העולם הצבוע גינה בשפה רפה, ועמד לימין אנשי הזוועה הללו.

משהו רע עובר על חלק מאומות העולם, על ההנהגה, משהו שהוא מעבר לאי-היגיון, בחושך רואים אור, באסור מותר, בטמא טהור, בלבן שחור , עולם הפוך ראיתי והוא נראה מסוכן מאוד לא רק עבורנו אזרחי מדינת ישראל, הוא רע מאוד ומסוכן לכל בני האדם, לאנושות.

עולם הפוך ראיתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אל"מ (מיל') ד"ר רונן איציק

המבצע שלא יצא

טור אורח המבצע שלא יצא אל"מ (מיל') ד"ר רונן איציק על המבצע שלא יצא אל הפועל לשחרור חטופים בשבוע הראשון של המלחמה, ומידור הדרג המדיני

קרא עוד »
סגן ראש הממשלה ושר החוץ לשעבר, דוד לוי ז"ל

דוד לוי הובא למנוחות בבית שאן

נשיא המדינה יצחק (בוז'י) הרצוג, ראש הממשלה בנימין נתניהו, יו"ר הכנסת אמיר אוחנה, שר החקלאות אבי דיכטר וח"כים נוספים ספדו ללוי. גם ילדיו של לוי, חברי הכנסת לשעבר ז'קי לוי ואורלי לוי-אבקסיס, נפרדו בדמעות וספדו לו במילים חמות ומרגשות. ראש עיריית בית שאן, נועם ג'ומעה: "הלך מאיתנו אחד מגדולי האומה"

קרא עוד »
חבר מועצת עיריית מגדל העמק אלי בקסיס

מכבידה את הנטל: עיריית מגדל העמק יוזמת חניה בתשלום בכל העיר

עושק התושבים במגדל העמק: מעיון בהצעת התקציב לשנת 2024, אשר צפוי להידון במועצת העיר ב-19.6, עולה כי העירייה צופה גדילה בהכנסות מקנסות חניה, מכ-616,000 שקלים שנגבו בפועל ב-2023 לכ-1.2 מיליון שקלים בתכנון התקציבי ל-2024, זאת בנוסף לצפי צמיחה בהכנסות העירייה מתשלום בגין חניה מ-250,000 שקלים ל-300,000. עוד הודיע ראש העיר יקי בן חיים על כוונת העירייה לקבוע חניה בתשלום בכל רחבי העיר ולגבות מן התושבים עבור תו חניה עירוני. חבר המועצה אלי בקסיס: "יעקב בן חיים הגיע למסקנה שניתן לעשוק כספית את התושבים והעסקים במגדל העמק". מן העירייה לא נמסרה תגובה עד סגירה הגיליון

קרא עוד »
הציפורים שניצלו מציד לא חוקי של פלסטיני משכם ע"י משטרת ישראל (קרדיט תמונה: משטרת ישראל)

תושב שכם נתפס כשהוא צד ציפורים מוגנות בצפון

תושב שכם שיקבל היתר כניסה מיוחד לישראל לצורך טיפול רפואי לבנו החולה ניצל את ההזדמנות ונתפס על חם בזמן צייד של ציפורים מוגנות. בסיום חקירתו במשטרת מחוז צפון הוגש כנגדו כתב אישום. המשטרה: "משטרת ישראל תפעל בנחישות כנגד פגיעה בבעלי חיים"

קרא עוד »
Scroll to Top