מגדל העמק

טליה רוזין-מזרחי נבחרה ברוב גדול ליו"ר איגוד מבקרי הרשויות בישראל בפעם השנייה ברציפות

רוזין-מזרחי, בת מגדל העמק, משמשת מבקרת העירייה והממונה על טיפול בתלונות הציבור ב-25 השנים האחרונות ופעילה באיגוד המבקרים למעלה מעשור וחצי. רוזין-מזרחי נבחרה לראשונה לתפקיד בקדנציה הקודמת, בעת שראש העיר אלי ברדה תמך בה ועודד אותה להתמודד על התפקיד

טליה רוזין-מזרחי, יו"ר איגוד מבקרי הפנים ומבקרת עיריית מגדל העמק
טליה רוזין-מזרחי, יו"ר איגוד מבקרי הפנים ומבקרת עיריית מגדל העמק

קדנציה שנייה ליושבת ראש איגוד מבקרי הרשויות בישראל, טליה רוזין-מזרחי ממגדל העמק: לאחרונה התקיימו הבחירות להנהלת איגוד המבקרים ברשויות המקומיות בישראל, שעמדו על שיעור ההצבעה של 98%.

בסיומן של הבחירות, בחרו המצביעים ברוזין-מזרחי, מבקרת עיריית מגדל העמק, לקדנציה שנייה ברציפות לתפקיד יושבת ראש האיגוד, לאחר שניצחה ברוב קולות המצביעים בשיעור של 91%.

רוזין-מזרחי, בת מגדל העמק, משמשת מבקרת העירייה והממונה על הטיפול בתלונות הציבור ב-25 השנים האחרונות ופעילה באיגוד המבקרים למעלה מעשור וחצי, בו שימשה מזכירת האיגוד ומנהלת ההדרכה הארצית.

למעשה רוזין-מזרחי תמשיך את המסורת, לאחר שהחליפה בתפקיד מבקרת עירייה צפונית אחרת, רו"ח עינב פרץ, מבקרת עיריית עפולה לשעבר, שמונתה לפני כשנתיים לממונת מחוז צפון של משרד הפנים.

יש לציין כי  רוזין-מזרחי נבחרה על ידי ראש העיר הקודם של מגדל העמק, אלי ברדה, כבר בראשית כהונתו הראשונה כראש עיר, לתפקיד מבקרת הפנים של העירייה והיא זכתה לשבחים על תיפקודה במשך כל שנות כהונתו הארוכה כראש העיר. רוזין-מזרחי נבחרה ליו"ר איגוד מבקרי הפנים עוד בקדנציה הקודמת, כאשר ראש העיר דאז ברדה תמך ועודד אותה להתמודד על התפקיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אל"מ (מיל') ד"ר רונן איציק

המבצע שלא יצא

טור אורח המבצע שלא יצא אל"מ (מיל') ד"ר רונן איציק על המבצע שלא יצא אל הפועל לשחרור חטופים בשבוע הראשון של המלחמה, ומידור הדרג המדיני

קרא עוד »
סגן ראש הממשלה ושר החוץ לשעבר, דוד לוי ז"ל

דוד לוי הובא למנוחות בבית שאן

נשיא המדינה יצחק (בוז'י) הרצוג, ראש הממשלה בנימין נתניהו, יו"ר הכנסת אמיר אוחנה, שר החקלאות אבי דיכטר וח"כים נוספים ספדו ללוי. גם ילדיו של לוי, חברי הכנסת לשעבר ז'קי לוי ואורלי לוי-אבקסיס, נפרדו בדמעות וספדו לו במילים חמות ומרגשות. ראש עיריית בית שאן, נועם ג'ומעה: "הלך מאיתנו אחד מגדולי האומה"

קרא עוד »
חבר מועצת עיריית מגדל העמק אלי בקסיס

מכבידה את הנטל: עיריית מגדל העמק יוזמת חניה בתשלום בכל העיר

עושק התושבים במגדל העמק: מעיון בהצעת התקציב לשנת 2024, אשר צפוי להידון במועצת העיר ב-19.6, עולה כי העירייה צופה גדילה בהכנסות מקנסות חניה, מכ-616,000 שקלים שנגבו בפועל ב-2023 לכ-1.2 מיליון שקלים בתכנון התקציבי ל-2024, זאת בנוסף לצפי צמיחה בהכנסות העירייה מתשלום בגין חניה מ-250,000 שקלים ל-300,000. עוד הודיע ראש העיר יקי בן חיים על כוונת העירייה לקבוע חניה בתשלום בכל רחבי העיר ולגבות מן התושבים עבור תו חניה עירוני. חבר המועצה אלי בקסיס: "יעקב בן חיים הגיע למסקנה שניתן לעשוק כספית את התושבים והעסקים במגדל העמק". מן העירייה לא נמסרה תגובה עד סגירה הגיליון

קרא עוד »
הציפורים שניצלו מציד לא חוקי של פלסטיני משכם ע"י משטרת ישראל (קרדיט תמונה: משטרת ישראל)

תושב שכם נתפס כשהוא צד ציפורים מוגנות בצפון

תושב שכם שיקבל היתר כניסה מיוחד לישראל לצורך טיפול רפואי לבנו החולה ניצל את ההזדמנות ונתפס על חם בזמן צייד של ציפורים מוגנות. בסיום חקירתו במשטרת מחוז צפון הוגש כנגדו כתב אישום. המשטרה: "משטרת ישראל תפעל בנחישות כנגד פגיעה בבעלי חיים"

קרא עוד »
Scroll to Top