רמת ישי

הבחירות לנציגי הציבור בהנהלת המתנ"ס ברמת ישי נקבעו לתשיעי ביולי

רו"ח עו"ד יורם ברזאני, המשרת בהנהלת המתנ"ס מאז תקופתו של ראש המועצה דרור פוגל ז"ל, ובשנים האחרונות כיהן כיו"ר הנהלת המתנ"ס, הודיע כי לא יתמודד על תפקיד חבר הנהלה במסגרת מכסת נציגי הציבור, בבחירות פתוחות שייערכו בשבועות הקרובים. למרות שכהונתו האחרונה מסתיימת בקרוב, הוא הוחלף על ידי חבר ההנהלה יגאל הולצר, שנבחר לפני כ-5 שנים לחבר הנהלת המתנ"ס, לאחר שכיהן בעבר במועצה המקומית, כסגן ראש המועצה ויו"ר וועדת החינוך. וועדת הבחירות של בחירת נציגי הציבור התכנסה בראשות עו"ד רונן עקיבא ואישרה את תאריך הבחירות ותקנון הבחירות. ניתן להירשם כמועמדים עד 30.5

עו"ד רונן עקיבא
עו"ד רונן עקיבא (קרדיט: פייסבוק רונן עקיבא)

נקבעו הבחירות לנציגי הציבור בהנהלת מתנ"ס רמת ישי: הבחירות, במתכונת של בחירות פתוחות לכל תושבי היישוב מעל גיל 18, ייערכו בתשיעי ליולי, כאשר רישום המועמדים לבחירות צפוי להסתיים ב-30.5.

וועדת הבחירות, בראשות עו"ד רונן עקיבא, התכנסה ואישרה הן את תאריך הבחירות ואת תקנון הבחירות, המאפשר לכל תושב רמת ישי מעל גיל 18 לבחור, ולכל תושב מעל גיל 21 להציג את מועמדותו להנהלת המתנ"ס, זאת בתנאי שאינו חבר במועצה המקומית או עובד בה, וכי אין כנגדו הרשעה בעבירה שיש עמה קלון.

בתוך כך, עוד לפני יום העצמאות, נרשמו חילופי גברי בצמרת הנהלת מתנ"ס רמת ישי: רו"ח יורם ברזאני, יו"ר הנהלת המתנ"ס וחבר הנהלה ותיק מאוד, הוחלף על ידי ההנהלה על ידי חבר ההנהלה יגאל הולצר, זאת למרות שכהונתו של ברזאני עומדת להסתיים בתוך כחודשיים.

ברזאני מכהן בהנהלת המתנ"ס מאז הקדנציה האחרונה של ראש המועצה לשעבר של רמת ישי, דרור פוגל ז"ל, ברציפות, ושימש במגוון תפקידים, בהם יו"ר וועדת הכספים של העמותה ועוד. בשנים האחרונות, בתחילת הקדנציה הקודמת של עפר בן אליעזר בראשות מועצת רמת ישי, הוא נבחר לכהן כיו"ר הנהלת המתנ"ס, במקביל לכהונתו כיו"ר וועדת הכספים החשובה.

לאורך הקדנציה האחרונה ספג ברזאני ביקורת מחלק ממספר חברי הנהלה, ובהם ממחליפו יגאל הולצר, על התנהלותו בנושא ניהול הבריכה המקומית והגירעון שנותר בתקציב אירועי יום העצמאות בשנה שעברה.

ברזאני הדף ביקורת זו ואף התגאה בכך שתקציב המתנ"ס, למרות המלחמה שפרצה באוקטובר אשתקד, סיים את שנת הכספים 2023 בעודף תקציבי וללא גירעונות. בקדנציה האחרונה שלו אף נרשם שינוי חיובי בצהרוני המתנ"ס, המהווים כשליש מתקציב העמותה, כאשר הועלה שכר העובדות והוחלף ספק ההזנה.

הולצר נבחר בבחירות לנציגי הציבור ב-2019, וכיהן כחבר הנהלה מן המניין. לפני כן, בין השנים 2008 ל-2013, הוא כיהן כחבר מועצה וסגן ראש המועצה מטעם הסיעה של בן אליעזר, ואף עמד בראש וועדת החינוך. הולצר הוביל במהלך קדנציה זו את בנייתה של תוכנית האב לחינוך ביישוב, אבל בחר שלא להתמודד כלל למליאת המועצה בקדנציה שלאחר מכן.

הולצר נחשב בבחירות האחרונות לתומך של ראש המועצה אסף אוברלנדר ולא של בן אליעזר, ואף זכה בבחירות לנציגי הציבור ב-2019 לתמיכת סיעת תו"ת בראשה עומד אוברלנדר.

ראש המועצה אוברלנדר העניק מתנת הוקרה לברזאני בטקס יום העצמאות, וציין מעל הבמה כי "תרומתו ארוכת השנים של ברזאני למתנ"ס היא עצומה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אל"מ (מיל') ד"ר רונן איציק

המבצע שלא יצא

טור אורח המבצע שלא יצא אל"מ (מיל') ד"ר רונן איציק על המבצע שלא יצא אל הפועל לשחרור חטופים בשבוע הראשון של המלחמה, ומידור הדרג המדיני

קרא עוד »
סגן ראש הממשלה ושר החוץ לשעבר, דוד לוי ז"ל

דוד לוי הובא למנוחות בבית שאן

נשיא המדינה יצחק (בוז'י) הרצוג, ראש הממשלה בנימין נתניהו, יו"ר הכנסת אמיר אוחנה, שר החקלאות אבי דיכטר וח"כים נוספים ספדו ללוי. גם ילדיו של לוי, חברי הכנסת לשעבר ז'קי לוי ואורלי לוי-אבקסיס, נפרדו בדמעות וספדו לו במילים חמות ומרגשות. ראש עיריית בית שאן, נועם ג'ומעה: "הלך מאיתנו אחד מגדולי האומה"

קרא עוד »
חבר מועצת עיריית מגדל העמק אלי בקסיס

מכבידה את הנטל: עיריית מגדל העמק יוזמת חניה בתשלום בכל העיר

עושק התושבים במגדל העמק: מעיון בהצעת התקציב לשנת 2024, אשר צפוי להידון במועצת העיר ב-19.6, עולה כי העירייה צופה גדילה בהכנסות מקנסות חניה, מכ-616,000 שקלים שנגבו בפועל ב-2023 לכ-1.2 מיליון שקלים בתכנון התקציבי ל-2024, זאת בנוסף לצפי צמיחה בהכנסות העירייה מתשלום בגין חניה מ-250,000 שקלים ל-300,000. עוד הודיע ראש העיר יקי בן חיים על כוונת העירייה לקבוע חניה בתשלום בכל רחבי העיר ולגבות מן התושבים עבור תו חניה עירוני. חבר המועצה אלי בקסיס: "יעקב בן חיים הגיע למסקנה שניתן לעשוק כספית את התושבים והעסקים במגדל העמק". מן העירייה לא נמסרה תגובה עד סגירה הגיליון

קרא עוד »
הציפורים שניצלו מציד לא חוקי של פלסטיני משכם ע"י משטרת ישראל (קרדיט תמונה: משטרת ישראל)

תושב שכם נתפס כשהוא צד ציפורים מוגנות בצפון

תושב שכם שיקבל היתר כניסה מיוחד לישראל לצורך טיפול רפואי לבנו החולה ניצל את ההזדמנות ונתפס על חם בזמן צייד של ציפורים מוגנות. בסיום חקירתו במשטרת מחוז צפון הוגש כנגדו כתב אישום. המשטרה: "משטרת ישראל תפעל בנחישות כנגד פגיעה בבעלי חיים"

קרא עוד »
Scroll to Top