ביטחון

בפעם השלישית השבוע: אירוע ירי מג'נין לכיוון היישוב גן-נר שבגלבוע הסתיים ללא נפגעים

לא רק בת חפר: רגעי חרדה נרשמו השבוע בגלבוע, כאשר בפעם השלישית מאז שבת שעברה נשמעו קולות ירי, ככל הנראה מכיוון מעבר ג'לאמה ליד ג'נין הסמוכה. בסריקות נמצאו קליעים, אולם לא היו נפגעים באירוע זה. תושב גן-התריע בראיון תקשורתי: "תתעוררו!"

היישוב גן-נר שבגלבוע (קרדיט תמונה: אתר המוא"ז גלבוע)
היישוב גן-נר שבגלבוע (קרדיט תמונה: אתר המוא"ז גלבוע)

רגע חרדה גדולים בגלבוע: בפעם השלישית מאז שבת האחרונה, נרשם אירוע של צרורות ירי לכיוון היישוב גן-נר, בו התושבים הונחו שלא להגיע לגדר הדרומית של היישוב.

על פי הודעת דובר צה"ל, התקבל דיווח על שמיעת ירי ביישוב גן נר שבחטיבת מנשה, אותרו קליעים במרחב שנמצאים כעת בבדיקה, אין נפגעים. כוחות צה"ל ביצעו סריקות במרחב אחר חשודים בביצוע הירי ואחר ממצאים נוספים.

באירוע, שתועד גם בווידאו על ידי תושבים, מספר צרורות ירי בוצעו לכיוון היישוב גן-נר, לפי הערכה ממעבר ג׳אלמה הסמוך לג׳נין, זו הפעם השלישית בתוך שבוע.

לדברי מקורות היישוב, כוחות הביטחון, יחד עם כיתת הכוננות היישובית, ביצעו סריקות בעקבות היורים, אולם טרם נראו או נתפסו חשודים. באירוע ביום רביעי השבוע גם ירדה הנחייה לתושבים שלא להתקרב לגדר הדרומית של היישוב.

תושב גן נר אמר בראיון לאחד מערוצי הטלוויזיה: "זאת פעם שלישית מיום שבת, תתעוררו!".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אל"מ (מיל') ד"ר רונן איציק

המבצע שלא יצא

טור אורח המבצע שלא יצא אל"מ (מיל') ד"ר רונן איציק על המבצע שלא יצא אל הפועל לשחרור חטופים בשבוע הראשון של המלחמה, ומידור הדרג המדיני

קרא עוד »
סגן ראש הממשלה ושר החוץ לשעבר, דוד לוי ז"ל

דוד לוי הובא למנוחות בבית שאן

נשיא המדינה יצחק (בוז'י) הרצוג, ראש הממשלה בנימין נתניהו, יו"ר הכנסת אמיר אוחנה, שר החקלאות אבי דיכטר וח"כים נוספים ספדו ללוי. גם ילדיו של לוי, חברי הכנסת לשעבר ז'קי לוי ואורלי לוי-אבקסיס, נפרדו בדמעות וספדו לו במילים חמות ומרגשות. ראש עיריית בית שאן, נועם ג'ומעה: "הלך מאיתנו אחד מגדולי האומה"

קרא עוד »
חבר מועצת עיריית מגדל העמק אלי בקסיס

מכבידה את הנטל: עיריית מגדל העמק יוזמת חניה בתשלום בכל העיר

עושק התושבים במגדל העמק: מעיון בהצעת התקציב לשנת 2024, אשר צפוי להידון במועצת העיר ב-19.6, עולה כי העירייה צופה גדילה בהכנסות מקנסות חניה, מכ-616,000 שקלים שנגבו בפועל ב-2023 לכ-1.2 מיליון שקלים בתכנון התקציבי ל-2024, זאת בנוסף לצפי צמיחה בהכנסות העירייה מתשלום בגין חניה מ-250,000 שקלים ל-300,000. עוד הודיע ראש העיר יקי בן חיים על כוונת העירייה לקבוע חניה בתשלום בכל רחבי העיר ולגבות מן התושבים עבור תו חניה עירוני. חבר המועצה אלי בקסיס: "יעקב בן חיים הגיע למסקנה שניתן לעשוק כספית את התושבים והעסקים במגדל העמק". מן העירייה לא נמסרה תגובה עד סגירה הגיליון

קרא עוד »
הציפורים שניצלו מציד לא חוקי של פלסטיני משכם ע"י משטרת ישראל (קרדיט תמונה: משטרת ישראל)

תושב שכם נתפס כשהוא צד ציפורים מוגנות בצפון

תושב שכם שיקבל היתר כניסה מיוחד לישראל לצורך טיפול רפואי לבנו החולה ניצל את ההזדמנות ונתפס על חם בזמן צייד של ציפורים מוגנות. בסיום חקירתו במשטרת מחוז צפון הוגש כנגדו כתב אישום. המשטרה: "משטרת ישראל תפעל בנחישות כנגד פגיעה בבעלי חיים"

קרא עוד »
Scroll to Top